Fizjoterapeuta
Do Ośrodka Sanatoryjno – Wypoczynkowego w Rabce-Zdroju poszukujemy ​FIZJOTERAPEUTY do pracy w naszej bazie rehabilitacyjnej, która jest głównym filarem naszej działalności.
Organizujemy prywatne pobyty wypoczynkowe z zabiegami, pobyty rehabilitacyjne oraz pobyty sanatoryjne przy współpracy z ​Narodowym Funduszem Zdrowia,​ goszcząc w naszym ośrodku dzieci oraz dorosłych.
OSW Cegielski ​działa od ponad 25 lat i jest jednym z większych pracodawców w Rabce-Zdroju, zatrudniając aktualnie ponad 50 osób.

WYMAGANIA:

– Wykształcenie wyższe (licencjackie, magisterskie) na kierunku fizjoterapii
– umiejętność samodzielnej pracy / jak i w zespole
– wrażliwość i empatia w postępowaniu z pacjentem
– łatwość pracy w zespole, niezawodność i odpowiedzialność
– mile widziany kurs ratownika wodnego
– miłe widziane szkolenia w zawodzie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych ( fizykalnych, kinezyterapii , masaży)
– utrzymanie czystości stanowiska pracy

OFERUJEMY:

– stałe zatrudnienie – pełny etat w oparciu o umowę o pracę
– miłą atmosferę
– pracę w zgranym zespole
– pracę zmianową (8-14 / 14-20)
– wyżywienie

Aby aplikować na tą ofertę pracy skorzystaj z poniższego formularza lub wyślij CV na adres rekrutacja@sanatorium-cegielski.pl