Sanatorium Cegielski – Rabka Zdrój
Słów o nas kilka.. W końcu musisz wiedzieć komu pod opiekę powierzasz swoje zdrowie!


Sanatorium Cegielski


Komfortowe Sanatorium „Cegielski” położone jest w centrum Rabki-Zdrój na południowym stoku góry Bania. Roztacza się stąd piękny widok na całą onas-sanatorium-cegielski-rabkaokolicę. Ośrodek posiada 196 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami, TV i prawie każdy ma niezależny nasłoneczniony balkon. Do dyspozycji gości oddajemy również komfortowe apartamenty. Każdy apartament posiada pokój wypoczynkowy z balkonem, sypialnię, łazienkę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.
Na terenie Ośrodka do dyspozycji gości są: kawiarnia z bilardem, kiosk, sala do gry w tenisa stołowego, przedszkole i plac zabaw dla dzieci, basen letni z brodzikiem i z podgrzewaną wodą, boiska do gier zespołowych, biblioteka i wypożyczalnia sprzętu sportowego,  ogrodzony parking.

Dla naszych gości organizujemy: wycieczki piesze z przewodnikiem po okolicy, ogniska z pieczeniem kiełbasek przy kapeli góralskiej (w zimie kuligi), wycieczki autokarowe do Zakopanego, Morskiego Oka, Kopalni Soli w Wieliczce, na spływ Dunajcem, Szczawnicy.

Dla niepełnosprawnych 

Posiadamy  tytuł Ośrodka przyjaznego dla osób niepełnosprawnych nadany przez Kapitułę i przyznane cztery i pół słoneczka.

Ośrodek jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych, posiada podjazdy, windy i pokoje dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Posiadamy wpis do rejestru Wojewody Małopolskiego w Krakowie Ośrodków „Organizatorów turnusów rehabilitacyjnych” – OR/12/0009/22 ważny do 14.03.2025  i wpis ” Ośrodków przyjmujących turnusy rehabilitacyjne „- OD/12/0009/22.