Ratownik
Do Ośrodka Sanatoryjno – Wypoczynkowego w Rabce-Zdroju poszukujemy ​Ratownika do pracy na naszym basenie letnim, który jest główną atrakcją w lecie dla naszych gości.
Organizujemy prywatne pobyty wypoczynkowe z zabiegami, pobyty rehabilitacyjne oraz pobyty sanatoryjne przy współpracy z ​Narodowym Funduszem Zdrowia,​ goszcząc w naszym ośrodku dzieci oraz dorosłych.
OSW Cegielski ​działa od ponad 25 lat i jest jednym z większych pracodawców w Rabce-Zdroju, zatrudniając aktualnie ponad 50 osób.

Jeśli studiujesz Wychowanie Fizyczne i posiadasz uprawnienia Ratownika WOPR, a dodatkowo chciałbyś wyjechać na wakacje i zarobić – ta oferta jest dla Ciebie.

Oferta dotyczy pracy sezonowej od 18.06.2023 do 15.09.2023.

WYMAGANIA:

– uprawnienia ratownika WOPR,
– kwalifikowany kurs pierwszej pomocy,
– status studenta (warunek konieczny),
– odpowiedzialność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– Nadzór nad basenem i kąpiącymi się,
– Nadzór nad całym obiektem basenowym,
– W razie potrzeby prowadzanie czynności ratowniczych i udzielanie pierwszej pomocy,
– Wykonywanie ogólnych prac porządkowych na terenie basenu (odkurzanie basenu, rozkładanie/składanie sprzętu)
– Zachowanie i pilnowanie zasad bezpieczeństwa,
– weryfikacja gości wchodzących na basen (basen dostępny jest tylko dla gości obiektu, posiadających odpowiednie opaski identyfikacyjne).

Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10-18. Przerwa obiadowa w trakcie pracy.
Płacimy również w przypadku brzydkiej pogody. Poza godzinami pracy czas wolny.

OFERUJEMY:

zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym (w przypadku osoby z poza obszaru powiatu nowotarskiego),
– umowa zlecenie,
– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja).

Aby aplikować na tą ofertę pracy skorzystaj z poniższego formularza lub wyślij CV na adres rekrutacja@sanatorium-cegielski.pl